header image
Strona główna Informacje ogólne Świetlice środowiskowe Świetlica środowiskowa w Zabielu
Świetlica środowiskowa w Zabielu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Agnieszka Florczykowska   
czwartek, 04 kwietnia 2013 13:17, 2828 odsłon

Ferie w świetlicy środowiskowej w Zabielu zostały zorganizowane w dniach 28.01.2013 – 09.02.2013. Świetlica była czynna od poniedziałku do soboty w godzinach: 10.00 – 16.00. Uczestnicy zajęć świetlicowych spędzali czas na zabawie z rówieśnikami, grach zespołowych i stolikowych.

W czasie ferii odbyły się turnieje w tenisa stołowego, bilard oraz piłkarzyki w różnych kategoriach wiekowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, podczas których oklejano szklane butelki masą papierową, malowano kolorowanki oraz obrazki na płótnie. Powstała również okolicznościowa gazetka ścienna z okazji „Dnia zakochanych”. Dzieci chętnie korzystały z biblioteki oraz próbowały swoich sił ćwicząc w mini siłowni.

Historia dokumentu
04-04-2013 r., 14:09:45, Katarzyna Brzuzy
  • zmiana tekstu wstępnego,
  • zmiana treści.

04-04-2013 r., 14:09:08, Katarzyna Brzuzy, archiwum
  • zmiana treści.

Poprawiony: piątek, 05 kwietnia 2013 07:54
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Małżeństwa z gminy Rzekuń, które przeżyły ze sobą 50 i 25 lat, świętowały jubileusze złotych i srebrnych godów. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Krzysztof Górski. Dalsza część miała miejsce w sali bankietowej, gdzie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Wójt Gminy Rzekuń dokonał aktu dekoracji medalami "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" pary, które od pół wieku trwają przy złożonej sobie przysiędze.

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości