header image
Strona główna Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Rozbudowa ulicy Polnej w Laskowcu z dofinansowaniem PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Paulina Pietrzak   
niedziela, 18 lipca 2021 09:21, 2107 odsłon

Gmina Rzekuń otrzymała 535 402,38 zł dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Celowego tj. Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na zadanie pn. „Rozbudowa dogi gminnej – ul. Polnej wraz z budową odcinka kanalizacji sanitarnej z przyłączami, budową przyłączy sieci wodociągowej w miejscowości Laskowiec”. Całkowita wartość inwestycji to 1 051 579,23 zł.

Wykonane prace objęły m.in. wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, zjazdów indywidualnych i chodników z kostki betonowej, przebudowę sieci wodociągowej wraz z istniejącymi przyłączami, wykonanie brakujących przyłączy wody użytkowej i kanalizacji sanitarnej, wykonanie odcinka kanalizacji sanitarnej, oznakowania i nasadzenie zieleni.


Poprawiony: czwartek, 10 marca 2022 12:05
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

W związku z realizacją inwestycji pn.: "Przebudowa drogi powiatowej 2584W od dr 627 - Susk Nowy - Ławy - Ostrołęka w obszarze oddziaływania przejścia dla pieszych zlokalizowanego w km około 6+225 w miejscowości Ławy wraz z budową oświetlenia przejścia dla pieszych" nastąpi zamknięcie ul. Ławskiej. Zamknięta będzie na odcinku od ulicy Granicznej do ul. Przemysłowej.

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości